Ewa Mościcka

Mam na imię Ewa. 

Jestem osobą poszukującą. Na nowo odkrywającą siebie, świat, ludzi wokół. Mam w sobie silną potrzebę rozwijania się, uczenia nowych rzeczy,  doświadczania. Ale również zatrzymania i pobycia ze swoim 'nie wiem'.

Z coachingiem zetknęłam się po raz pierwszy w 2005 roku - dzięki niemu poradziłam sobie z wyzwaniami na ścieżce zawodowej [prowadzenie redakcji, wdrażanie projektów, zarządzanie zespołami osób], łączeniem roli mamy, żony i szefowej, a także zrealizowałam wiele prywatnych celów [wydanie tomików wierszy, wystawy fotograficzne, edukacja, podróże].

Po latach ciekawej i dającej wiele satysfakcji pracy dziennikarskiej i redaktorskiej w mediach drukowanych założyłam w 2012 roku własną firmę.

Stworzyłam LABORATORIUM INSPIRACJI, by zyskać przestrzeń zawodową, która pozwoli mi skorzystać z całego dotychczasowego wykształcenia oraz doświadczenia. Dzięki czemu mogę w spokoju i z należytą starannością poświęcać się każdej z dziedzin mojej działalności, pielęgnując wartości bardzo dla mnie istotne - szacunek dla drugiego człowieka, profesjonalizm, rzetelność, uważność i twórcze działanie. Zajmuję się coachingiem, pomocą psychologiczną i edukacją (prowadzę szkolenia, warsztaty i treningi). Nadal też współpracuję z wydawnictwami prasowymi jako redaktorka projektów wydawniczych oraz dziennikarka pisząca o zdrowiu i rozwoju osobistym.

Jestem coachem akredytowanym przez International Coach Federation na poziomie ACC. Mam za sobą certyfikowane szkolenia w Szkole Coachów Meritum i w Szkole Coachów Turango. Ukończyłam studia podyplomowe Coaching Zdrowia i Żywienia w Collegium Civitas.

Posiadam certyfikat konsultanta kryzysowego wydany przez Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu.

Jestem trenerem biznesu. Ukończyłam certyfikowany kurs w Szkole Trenerów Moderator. Obecnie rozwijam swoje kompetencje w tej dziedzinie w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego prowadzonej przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Kończę studia magisterskie z Psychologii w Collegium Humanum. Wiedzę z zakresu edukacji emocjonalnej i umiejętności społecznych zdobywałam również w Szkole Inteligencji Emocjonalnej. 

Uczestniczyłam w wielu warsztatach podnoszących umiejętności coachingowe i trenerskie oraz szkoleniach związanych z terapią ruchem, treningiem mentalnym, oddechowym i relaksacyjnym.

Prywatnie uwielbiam czytać, fotografować, przytulać drzewa i odkrywać świat z moimi bliskimi.