Mam na imię Ewa. Ewa Mościcka

Jestem osobą poszukującą. Na nowo odkrywającą siebie, świat, ludzi wokół. Mam w sobie silną potrzebę rozwijania się, uczenia nowych rzeczy, zdobywania doświadczenia. Ale również zatrzymania i pobycia ze swoim 'nie wiem'. 

W 2005 roku zetknęłam się po raz pierwszy z coachingiem. Kilka miesięcy po tym, jak zostałam mamą, stanęłam przed nowym wyzwaniem - połączeniem tej roli z pracą zawodową i innymi elementami mojego dotychczasowego życia. Wtedy koleżanka poleciła mi skrypt, mówiąc 'to Ci pomoże wszystko poukładać'. I faktycznie tak się stało. Ten zeszyt coachingowy towarzyszył mi przez kilka lat, pozwalając poradzić sobie z wyzwaniami na ścieżce zawodowej [prowadzenie redakcji, wdrażanie projektów, zarządzanie zespołami osób], ale także pomagając w realizacji prywatnych celów [wydanie tomików wierszy, wystawy fotograficzne, edukacja, podróże].

Po latach ciekawej i dającej wiele satysfakcji pracy dziennikarskiej i redaktorskiej w mediach drukowanych oraz elektronicznych przyszła pora na zmianę i odkrycie nowej przestrzeni zawodowej. Nie stało się to z dnia na dzień. Jak wiele zmian w życiu - to był proces, w efekcie którego założyłam w 2012 roku własną firmę.

Stworzyłam LABORATORIUM INSPIRACJI, by zyskać przestrzeń zawodową, która pozwoli skorzystać mi z całego dotychczasowego wykształcenia i doświadczenia. Czuję się tu komfortowo, dzięki czemu mogę w spokoju i z należytą starannością poświęcać się każdej z dziedzin mojej działalności, pielęgnując wartości bardzo dla mnie istotne - szacunek dla drugiego człowieka, profesjonalizm, rzetelność, uważność i twórcze działanie.

Wierzę, że tylko holistyczne podejście do człowieka może być podstawą do prowadzenia satysfakcjonującego życia. Zajmuję się coachingiem, edukacją i pracą z ciałem - indywidualnie oraz podczas warsztatów i zajęć grupowych. Nadal współpracuję z wydawnictwami prasowymi jako dziennikarka pisząca o zdrowiu i rozwoju osobistym oraz redaktorka projektów wydawniczych.

Jestem akredytowanym coachem International Coach Federation na poziomie ACC. Mam za sobą certyfikowane szkolenie w Szkole Coachów Meritum. Wiedzę z zakresu psychologii i umiejętności społecznych zdobywałam w Szkole Inteligencji Emocjonalnej. Ukończyłam studia podyplomowe Coaching Zdrowia i Żywienia w Collegium Civitas oraz Dietoterapię i Psychodietetykę w Wyższej Szkole Nauk Społecznych. Jestem instruktorką sportu ze specjalnością pilates [Polska Akademia Sportu], instruktorką kinezyprofilaktyki i kinezygerontoprofilaktyki [Open Mind Therapy Fitness School] oraz instruktorką ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie jogi [Open Mind Joga Classic School]. Uczestniczyłam w wielu warsztatach podnoszących umiejętności coachingowe i trenerskie oraz szkoleniach związanych z terapią ruchem, treningiem oddechowym i relaksacyjnym.

Prywatnie uwielbiam czytać, fotografować, przytulać drzewa i odkrywać świat z moimi bliskimi.

najlepszy kontakt

601 344 615 
mail i skype: laboratorium@ewamoscicka.pl
fb.com/ewamoscickalaboratorium